ANNAS KOKU SKOLAS PARKS

Annas Koku Skolas galvenais lepnums ir parks 15 hektāru platībā, kuru pamatā veido senatnīga Babītes ezera krasta ainava, Sv. Annas luterāņu baznīcas apkārtne ar vecajiem ozoliem, mežs ar Pirmā Pasaules kara ierakumiem un Annas Koku Skolas pagalms ar iekoptu dārzu. Lepojamies ar četriem valsts nozīmes dižkokiem.

APKAIMES VĒSTURE

Annas Koku Skolas tagadējā teritorijā kādreiz ir bijusi Annas pusmuiža. Tā bijusi piederīga Rīgas patrimoniālā apgabala Piņķu pagastam, tā robežas noteiktas jau 1225. gadā. Muižas attīstību veicināja ceļa veidošanās 17. gadsimtā – šis ceļš veda no Rīgas uz Kalnciemu.

Ap 1660. gadu uzcelta pirmā Annas baznīca. Tā bijusi koka ēka, vientelpas būve ar kārniņu jumtu un vienkāršu koka tornīti.

PARKA AINAVAS UZTURĒŠANA

Parku pilnveido un uztur jau daudzus gadus LABIE KOKI komanda. Parkā dabas speciālisti mācās, eksperimentē un realizē savas idejas. Ideja par kvalitatīvu ārtelpu bija pamats izveidot skaistu ANNAS KOKU SKOLAS dārzs.

LABIE KOKI piedāvā profesionālus koku kopšanas, ainavu projektēšanas un dārzu ierīkošanas pakalpojumus tavai mājai, biznesam un pašvaldībai

AKTIVITĀTES PARKĀ

Parka teritorija ir ļoti daudzveidīga un ir ideāli piemērota vasaras aktivitātēm brīvā dabā, jo sniedz iespējas dažādām nodarbēm: patīkamai pastaigai, fotosesijai, koku, augu un mākslas izzināšanai. Mums ir gan bērnu rotaļu laukumi ar 6 pasakainām spēļu mājiņām, gan sporta laukumi, kā arī mājputnu un sakņu dārzs, āra koka skatuve un dārza paviljons, meža klase ar iespēju iekurināt ugunskuru un 3 dīķi ar peldvietām.

MĀKSLA ANNAS KOKU SKOLAS PARKĀ

Annas Koku Skolas parks ir grezns gan ar saviem ainaviskajiem skatiem, gan ar mākslas, tēlniecības un vides objektiem. Tas var būt izmantots kā mākslas darbu prezentācijām, kā arī var kalpot kā lieliska vieta mākslas meistarklasēm un plenēriem.

JŪSU SVĒTKI MŪSU PARKĀ

Parkā ir tik daudz mājīgu stūrīšu, kas ir lieliski piemēroti kāzu ceremonijas vietām un svētku svinīgajiem scenārijiem. Pieejamās komunikācijas un nepieciešamais aprīkojums ļauj izmantot dārzu arī korporatīviem un saliedēšanas pasākumiem, kā arī vasaras āra ofisam.

LABIE KOKI konstruē komandai bija ārkārtīgi svarīgi radīt pasakainus, radošumu veicinošas spēļu namiņus Annas Koku Skolas parkā. Namiņi, kā jau viss mūsu parkā, ir uzbūvēti no dažādām koka detaļām - zariem, stumbriem un koka izgrieztām detaļām. Mazi apaļīgi lodziņi, mīlīgās koka durtiņas, konusa formas jumtiņi - gluži kā no pasakas atvestas mājiņas liek domāt, ka tajās ikdienā dzīvo kāds rūķis vai pats Vinnījs Pūks.

EKSKURSIJAS PARKĀ

Ekskursijās Annas Koku Skolas parkā mēs stāstam par kokiem un arhitektūru, par senām tradīcijām un jaunām metodēm dārzkopībā un apsaimniekošanā, būvniecībā un labiekārtošanā. Mēs ar piemēriem rādam, kā lietām un materiāliem piešķirt otro dzīvi, respektējot to pagātni un vēsturi. Stāstam, kā koks, nodzīvojot savu dzīvi, var turpināt būt lietderīgs cilvēkam.

ANNAS KOKU SKOLAS PARKA PLĀNS