PAR MUMS

Annas Koku skola ir māja kokiem un cilvēkiem, kur dabas vērtības saplūst ar cilvēku radīto. Skolas ēka ir celta nesen, tās arhitektūra saplūst ar senatnīgo apkārtnes ainavu - Babītes sv. Annas luterāņu baznīcu un vecajiem ozoliem. Mēs piedāvājam telpas jūsu izsmacinātajiem pasākumiem, svētkiem, konferencēm, semināriem un meistarklasēm.

Annas Koku Skolas ēka ir uzbūvēta 2015. gadā. Ēkas galvenais arhitekts ir Vladimirs Neilands, savukārt, galvenais būvnieks un iedvesmotājs ir Edgars Neilands.

Ēkas fasādes apdarei tika izmantoti dabiski materiāli: vecie muižu ķieģeļi, akmens un koka dēļi. Īpašu noskaņu rada atsevišķas fasādes detaļas - tēlnieka Ritvara Kalniņa radītie dekoratīvas mākslas elementi - koka un akmens plāksnes un skulptūras.

Skola piekļaujas tai aizmugurē esošam priežu mežiņam, veidojot vienotu apjomu ar to. Neskatoties uz to, ka fasāde ir ļoti grezna, tā saplūst ar apkārtejo ainavu, ļaujot Babītes sv. Annas luterāņu baznīcai joprojām dominēt kopējā arhitektūras ansamblī.

Ikdienā skolā saimnieko LABIE KOKI komanda un biedrība “Annas koku skolas biedrība”.

Piedāvā profesionālus koku kopšanas, ainavu projektēšanas un dārzu ierīkošanas pakalpojumus tavai mājai, biznesam un pašvaldībai.

Organizācija, kuru veido cilvēki ar interesi mācīties un pie reizes izglītot citus. Biedrības pamatā ir ar kokiem saistītās saimniecības nozares: mežniecība, kokkopība, arboristika, ainavu arhitektūra un dārzniecība.

ANNAS KOKU SKOLAS ēkas pirmajā stāvā atrodas plašs un viesmīlīgs vestibils ar pilnībā aprīkotu ozolkoka mēbeļu virtuvi, kā arī galvenā kamīnzāle OZOLS ar nelielu, bet ērtu skatuvi. Otrajā stāvā izvietota klase ĀBELE un zāle LIEPA. Abas telpas ļoti omulīgas ar burvīgajiem skatiem uz Annas Koku Skolas pagalmu. Ērtai nakšņošanai trešajā stāvā atrodas DIREKTORA dzīvoklis un divas mājīgas istabas

Ēkas interjeros izmantoti no sadedzināšanas izglābti kokmateriāli, tādi kā vecas durvis, kāpnes un dēļi. Mēs cienam vēsturi un dodam tiem “otru elpu”.

ANNAS KOKU SKOLAS APKĀRTNE

Aiz mājas atrodas mežs ar I. Pasaules kara kauju ierakumiem, pagalmā iekārtots viesmīlīgs dārzs ar brīvdabas skatuvi. Staigājot pa skolas teritoriju, atradīsiet eksperimentu lauku, kur tiek skoloti koki. Lepojamies ar četriem valsts nozīmes dižkokiem. Netālu atrodas Babītes ezers, zirgaudzētava, peldvieta, laivu noma un Cenas tīreļa dabas taka.

MĀKSLA ANNAS KOKU SKOLĀ

Mēs mīlam mākslu, gan mūsdienīgu, gan tradicionālu. Annas koku skolas ēkā un parkā var aplūkot daudzas gleznas, koka un akmens skulptūras, kā arī citus mākslas objektus. Mūsu dabīgā vide iedvesmo radīt kaut ko jaunu vai var kļūt par brīnišķīgu pamatu jebkuram mākslas pasākumam.

Ikdienā Annas koku skolā un tās apkārtnē valda patīkama rosība, kurā aicinām piedalīties arī jūs, ja vēlaties īrēt telpas pasākumiem. Pastāv iespēja īrēt gan visas telpas, gan konkrētu piemērotāko jūsu pasākumam telpu. Īrejot pasākumu telpas piedāvājam nakšņošanu mūsu DIREKTORA apartamentos vai citās šim nolūkam piemērotās telpās. Varēsiet nesteidzīgi baudīt apkārtējās dabas mieru un klusumu.

ANNAS KOKU SKOLAS TUVĀKĀ APKĀRTNĒ

Savukārt, tuvākajā apkārtnē atrodas Babītes ezers, viesnīca, zirgaudzētava, maizes ceptuve, peldvieta, laivu un SUP dēļu noma un Cenas tīreļa dabas taka.