LAIPNI LŪGTI

ANNAS KOKU SKOLĀ

mājā kokiem un cilvēkiem, kur dabas vērtības saplūst ar cilvēku radītajām

TELPAS JŪSU SVINĪGAJIEM PASĀKUMIEM

Izsmalcinātiem, neaizmirstamajiem un svarīgajiem mirkļiem

NAKŠŅOŠANA OMULĪGĀS TELPĀS

Svētku turpinājumam, dabas un miera baudīšanai

ANNAS KOKU SKOLAS PARKS UN PAGALMS

Kvalitatīva ārtelpa - vēsturiska ainava ar lauku piegaršu, elegants dārzs ar lielu augu dažādību un iespaidīgiem skatiem

UZKODAS

Mūsu viesiem un klientiem varam piedāvāt uzkodas un dzērienus no mūsu sadarbības partneriem

KĀZU CEREMONIJU VIETAS

Parkā ir daudz mājīgu stūrīšu, kuri ir lieliski piemēroti jūsu kāzu ceremonijai

JĀŅA SĒTA

Kā papildus iespēju jūsu pasākumiem piedāvājam telpas "Jāņa sētā" - unikālajā šķūnī, kas atrodas parka dziļumā un ir būvēts no ekoloģiskajiem materiāliem

SPĒĻU NAMIŅI

Piedāvājumā ir arī pasakainie un radošumu veicinošie spēļu namiņi Annas Koku Skolas parkā

PIRTIŅA

Annas Koku skolas dvēselīte - neliela pirtiņa - savu vietu radusi skolas pagraba stāvā ar priekštelpu un dušu

VIRTUĀLĀ ANNAS KOKU SKOLAS TELPU APSKATE

EKSKURSIJAS

Ekskursijās mēs stāstam par kokiem un arhitektūru, par senām tradīcijām un jaunām metodēm dārzkopībā un apsaimniekošanā, būvniecībā un labiekārtošanā. Mēs ar piemēriem rādam kā lietām un materiāliem piešķirt otro dzīvi, respektējot to pagātni un vēsturi. Stāstam kā koks, nodzīvojot savu dzīvi, var turpināt būt lietderīgs cilvēkam.

SUVENĪRI

KRĀSOJAMĀ GRĀMATIŅA “KOKU CIEMA STĀSTI“

Mākslinieces Olgas Klubovas ilustrētās krāsojamās grāmatiņas divās daļās parāda KOKU CIEMA iemītnieku ikdienu. Ļaujot ikvienam izkrāsot mūsu pasauli savās mīļākās krāsās, mēs stāstam par dārziem, kokiem un dabu, par to, kā sadzīvot kokiem un cilvēkiem.

CIEŠĀ SADARBĪBĀ AR

SIA LABIE KOKI

piedāvā profesionālus koku kopšanas, ainavu projektēšanas un dārzu ierīkošanas pakalpojumus, tavai mājai, biznesam un pašvaldībai.

ANNAS KOKU SKOLAS biedrība

Organizācija, kuru veido cilvēki ar interesi mācīties un pie reizes izglītot citus. Biedrības pamatā ir ar kokiem saistītās saimniecības nozares: mežniecība, kokkopība, arboristika, ainavu arhitektūra un dārzniecība.

SIA LABIE KOKI konstruē

Dažādu jomu meistari, kuri pēc ilggadējas pieredzes spēj realizēt dažādu sarežģītības pakāpju projektus, sākot ar vienkāršu soliņu izveidošanu un beidzot ar lielu karkasu māju būvniecību un interjera izveidošanu.